Samenvatting
De Dorpsraad Velden heeft medio juli 2025 een enquête gehouden om na te gaan hoe bekend de Dorpsraad is én hoe bekend onze activiteiten zijn bij Veldenaere. Met de uitkomsten willen we vaststellen hoe en waar we ons kunnen verbeteren. De antwoorden zijn gegeven via het online vragenformulier én via ingevulde formulieren achter gelaten in de inzamelbussen. De gegevens zijn verwerkt tot een aantal grafieken.
-
- De online enquête heeft een heel goede response van meer dan 186 ingevulde formulieren opgeleverd.
- De inzameling via de inzamelbussen heeft nog eens ca. 30 bruikbaar ingevulde formulieren opgeleverd.
- Vooral in leeftijdscategorie 45+ is de deelname aan de enquête goed. Maar er zijn weinig respondenten in de categorie <25 jaar.
- Naam van de Dorpsraad Velden is bekend, wat de dorpsraad inhoudelijk doet is minder duidelijk.
- Veel mensen geven aan dat ze eventueel iets (mee) willen doen. Stuur ons een bericht als jij een van diegene bent.
- Men wil op de hoogte gehouden worden over de Dorpsraad via Facebook, deze website, De Kapper en het St. Andreasklokje.
De uitkomsten zijn niet al te gedetailleerd, maar we zien al met al wel positieve resultaten. Kortom: een mooie basis maar nog genoeg te doen!
Ben jij een van die Veldenaere die mee wil helpen in werkgroepen of bij acties van de Dorpsraad?Stuur ons dan een bericht via Facebook of via info@dorpsraadvelden.nl.
P.s. Je kunt ook gewoon eens aansluiten bij het eerste half uur van een vergadering. Dat is namelijk openbaar. Deel je ideeën of kom gewoon eens langs om te luisteren.
Grafieken per vraag
Antwoorden op open vragen
Op 21 juli zijn we min of meer speciaal voor de uitwerking van de enquête nog bij elkaar gekomen. Normaliter liggen we in juli en augustus stil in verband met vakanties Mogelijke moeten er nog wat verfijningen aangebracht worden.
Ook is de prioriteitenstelling rond de vervolgaanpak en uitwerking nog niet besproken. Daar gaan we begin september mee aan de slag.
